firma.jpg

Firma

Witam serdecznie na naszej stronie.

Nazywam się Jarosław Cichocki i od kilkunastu lat zajmuję się zawodowo wykonywaniem instalacji elektrycznych i teletechnicz-nych. Ukończyłem studia na Wydziale Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej w kierunku telekomunikacji, uzyskując tytuł magistra inżyniera. Posiadam uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe dla instalacji elektrycznych do 1kV wraz z pomiarami.

Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, oraz przedsiębiorstw i instytucji. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji w mieszkaniach, domach, budynkach biurowych, szkołach, urzędach, halach przemysłowych i obiektach sakralnych. Przeprowadzamy bieżące naprawy i remonty instalacji. Przede wszystkim stawiamy na:

Praca elektryka to zawód, do wykonywania którego jest niezbędna znajomość przepisów, norm, wymogów oraz przestrzeganie wielu zasad. Ta wiedza w połączeniu z doświadczeniem dają gwarancję rzetelnego i bezpiecznego realizowania powierzonych nam zadań. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi działami naszego serwisu.

pogotowie elektryczne.jpg

Nagła awaria? Nie ma prądu?
Dzwoń! 881-358-238

ABC Elektryk Jarosław Cichocki Starogard Gd. 2016 copyright © all right reserved